В Острозькій академії відбулася прес-конференція щодо відзначення соціальних проектів студентів-документознавців

17 січня 2013

У Національному університеті «Острозька академія» 16 січня відбулася прес-конференція, присвячена перемозі студентів-документознавців у проекті «Молодіжне підприємництво. Твій крок до успіху». Організатор заходу — Молодіжна громадська організація «Молодіжний центр праці «Спеціаліст». Нагадаємо, що соціальні проекти студентів-документознавців отримали призові місця спочатку на регіональному рівні, а пізніше — і на Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.

На підтвердження високого рівня якості роботи студенти-переможці Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів презентували свої проекти. Наталія Курилюк (студентка магістеріуму) та Станіслав Островський представили проект «Своїм курінням ми вбиваємо близьких». Його мета — зменшити кількість курців у сучасному суспільстві. Студентки четвертого курсу Анастасія Сосніна та Антоніна Кузьмич презентували проект «День безпеки дітей в Інтернеті», який передбачає надання практичних навичок батькам щодо обмеження доступу дітей до певних сайтів.

На прес-конференцію завітали заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Губанов, заступник начальника відділу сім’ї та молоді РОДА Віталій Ліпський, директор Видавничого дому «ОГО» Віктор Данилов, начальник відділу з питань підприємництва та регуляторної політики головного управління економіки РОДА Юрій Ковтун, голова ради молодих економістів НУВГП Дмитро Нікітенко, головний спеціаліст відділу організації сприянню працевлаштуванню та надання послуг роботодавцям Рівненського обласного центру зайнятості Іванна Тимчук та завідувач відділу регіональних зв’язків, маркетингу та працевлаштування РДГУ Микола Полюхович, а також організатор заходу — голова правління Молодіжної громадської організації «Молодіжний центр праці «Спеціаліст» Наталія Савенко.

Студентів-переможців привітав ректор Національного університету «Острозька академія», доктор психологічних наук, професор, Герой України Ігор Пасічник. «Радує те, що за минулий рік 52 студенти Острозької академії стали переможцями різних конкурсів. За рейтингом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України наш університет посів друге місце серед вишів, які мають звання науково-дослідних. Це свідчить про те, що наші студенти активно беруть участь у науково-дослідній роботі. Думаю, остаточну крапку підсумку року поставив факультет політико-інформаційного менеджменту, а особливо спеціальність „документознавство та інформаційна діяльність“. Студенти цього фаху зі своїми соціальними проектами здобули перемогу на регіональному, а потім і на всеукраїнському рівнях. Мені імпонує тематика їх робіт — боротьба із тютюнопалінням, збереження здоров’я дітей. Ці досягнення не були б такими високими без допомоги заступника декана факультету політико-інформаційного менеджменту з навчально-виховної роботи, кандидата філологічних наук Юлії Маслової», — зазначив Ігор Демидович.

Реалізація соціальних проектів переможців відбудеться за підтримки обласної влади.

Організатори заходу вручили подяки Національному університету «Острозька академія», Юлії Масловій та Віктору Данилову.