В Острозькій академії вшановують пам'ять Василя Стуса

15 січня 2013

У Національному університеті «Острозька академія» студенти та викладачі вшановують 75-річчя з Дня народження відомого українського поета, перекладача, прозаїка, літературознавця, правозахисника, одного із найактивніших представників українського культурного руху шістдесятників, Героя України Василя Стуса.

Роль, яку відігравала постать Василя Стуса у розвитку української літератури ХХ століття, відновленні української державності та національної ідеї важко переоцінити. Відтак заходи, присвячені видатному майстру слова, повинні проводитися на всеукраїнському рівні — переконані в університеті.

Нагадаємо, що Острозька академія вже неодноразово ініціювала заходи щодо вшанування великого поета. Так, наприклад, у січні 2008 року в університеті проходили Дні пам’яті 70-ї річниці Василя Стуса за участі всеукраїнської газети «День», Інституту літератури НАН України, Національної радіокомпанії, відомих літературознавців та філологів. Крім цього, неодноразово в Острозькій академії відбувалася наукова конференція, присвячена феномену Василя Стуса.

Цьогоріч на студентському радіо Острозької академії упродовж тижня звучатимуть аудіозаписи віршів Василя Стуса, декламовані самим поетом.

Завантаження...