Інститут права ім. І. Малиновського Національного університету "Острозька академія" оголошує про проведення Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з історії держави і права України

14 січня 2013

Всеукраїнський конкурс наукових робіт з історії держави і права України проводиться з метою сприяння формуванню наукового інтересу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв та гімназій України, а також поглибленого дослідження ними проблем права історії держави і права України.

На конкурс подаються наукові роботи, підготовлені за результатами самостійних наукових досліджень з історії держави і права України.

Початок конкурсу — 1 січня 2013 року.

У конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій. Учні, які виявили бажання брати участь у конкурсі, повинні подати свої наукові роботи на розгляд журі конкурсу, надіславши їх на електронну адресу: pravo@oa.edu.ua, з поміткою «Конкурс-2013» не пізніше 1 квітня 2013 року.

Загальний обсяг конкурсної роботи: 20-25 сторінок.

Робота обов’язково повинна містити прізвище, ім’я та по-батькові автора, відомості про наукового керівника, назву, за державним стандартом оформлений список використаних джерел із відповідними посиланнями на них у роботі та рецензію наукового керівника (підписану та відскановану).

Загальні вимоги до оформлення:

• поля — по 20 мм
  • 14 кегль шрифту Times New Roman
  • міжрядковий інтервал — 1,5.

Робота структурно має складатися з титулки, змісту, вступу, основної частини, висновків, списку використаних джерел.

За результатами конкурсу буде проведено підсумкову наукову конференцію, що відбудеться 26 квітня 2013 року в Національному університеті «Острозька академія» (вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область, головний корпус університету).

Критерії оцінки роботи:

• науковість
  • самостійність та оригінальність виконання
  • уміння автора аналізувати правові джерела та встановлювати зв’язок із сучасними правовими та державними процесами в Україні
  • якість презентації роботи Для розгляду та оцінювання конкурсних робіт створюється журі конкурсу.

Усі учасники отримають іменні сертифікати, а переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та цінними призами.

Контакти для додаткової інформації:

e-mail: pravo@oa.edu.ua

тел. (03654) 2-39-30