Дорогі Бджоли та Бджоленята!

01 жовтня 2013

Прийміть мої найщиріші і найсолодші вітання з нагоди святкування 437-річчя з Дня народження нашої ОСТРОЗЬКОЇ АКАДЕМІЧНОЇ ПАСІКИ!

Бажаю Вам, щоб кожний день знаменувався новими силами, натхненням та ідеями у такій нелегкій, утім цікавій справі — зборі «меду науки». Нехай у всіх наших факультетських вуликах завжди панує дружна атмосфера, взаємопідтримка та непереборне бажання працювати.

Пам’ятайте, що один грам віри важить більше, ніж десять тонн досвіду. Ваше покликання — вірити в Україну, вірити в рідну мову, в себе та у свою Альма-матер!

З любов’ю Ваш Пасічник