Відкрився Центр інтерактивних методів навчання Інституту права ім. І.Малиновського

04.12.2012

В Острозькій академії  відбулося відкриття Центру інтерактивних методів навчання Інституту права ім. І.Малиновського. Одне із завдань Центру — функціонування спеціально обладнаної аудиторії, яка в подальшому забезпечуватиме впровадження інтерактивних методів навчання. Позитивом тренінгової зали є наявність мультимедійних засобів навчання, меблів, які легко переміщати і таким чином обирати різні методи роботи на заняттях. Окрім того, аудиторія специфічним чином оформлена: на стінах фото інтерактивних занять зі студентами; інформаційні плакати; в інтер’єрі використано багато помаранчевого кольору, який на думку координатора проекту Дарини Зінчук, сприяє позитивному настрою, енергійності, самоствердженню студентів.

Під час відкриття Центру учасники продемонстрували можливість використання тренінгової зали під час проведення виховних та семінарських занять. Зокрема, провели відкрите заняття з курсу «Теорія держави та права» на тему «Правова держава — необхідний орієнтир розвитку для України: за чи проти?», під час якого використали метод «дебати за системою К. Поппера». До участі були залучені студенти першого курсу Інституту права. Щодо виховного процесу, то дієвим методом роботи, згуртування колективу, налагодження позитивного емоційного стану його учасників, на думку організаторів, є проведення соціально-психологічних тренінгів.

На урочистості завітали ректор Острозької академії Ігор Пасічник, декан економічного факультету Людмила Козак, декан гуманітарного факультету Василь Жуковський, директор Інституту права ім. І.Малиновського Василь Попелюшко та викладачі.

Ректор підтримав інноваційне починання правників та привітав організаторів із вдалим початком роботи.