В Острозькій академії обговорили «Тренос» Мелетія Смотрицького

20 грудня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 19 грудня відбулося відкриття Міжнародної наукової конференції «Тренос» Мелетія Смотрицького та східний богословський дискурс ранньомодерного періоду«.

Робота конференції була орієнтована на два напрямки: «Тренос»: філософський, богословський та культурологічний виміри; Теологія в ранньомодерній Україні: на роздоріжжі Сходу і Заходу.

Головне завдання міжнародної конференції — знайти нові відповіді на питання значущості спадщини Мелетія Смотрицького для східноєвропейської богословської та філософської думки, а також розглянути суспільно-політичний та культурний контекст, в якому видатний мислитель написав «Тренос» та інші праці.

Організатором конференції став доктор філософських наук, професор Петро Кралюк. Доповіді учасників, які виступили на конференції, будуть опубліковані окремим збірником наукових праць.

В Острозькій академії обговорили «Тренос» Мелетія Смотрицького