«Coffee House» на факультеті романо-германських мов

18 грудня 2012

Факультет романо-германських мов щорічно організовує традиційний загальноакадемічний передноворічний «Coffee House», де студенти співають новорічних пісень та колядок, показують свої таланти та просто весело жартують у колі рідної академічної сім’ї. Ще на великій перерві усіх охочих на концерт запрошували Дід Мороз та Снігуронька, що внесло в буденні сесійні дні дух Різдва, Нового Року та дитинства. Сам концерт був переповнений безліччю подарунків — студенти співали та показували сценки англійською, німецькою, французькою та польською мовами.

Студенти самі створювали мініатюри, інтерпретували давно відомі сюжети та дарували усім глядачам колядки. Так, Singing Group, яка традиційно бере участь у всіх концертах факультету, своїм складом презентувала відомі новорічні англійські пісні. Також порадував виступ учасників обмінної програми «Canada. World. Youth.», які станцювали неймовірно запальний мікс танців під сучасні та народні пісні. Також цікавою є традиція обміну подарунками — всі охочі мали нагоду заздалегідь придбати подарунок, а потім, під час усього дійства, обмінятись із тією людиною, якій випав такий же номер. Усі учасники отримали можливість познайомитись із новими людьми та обмінятись побажаннями. Завершальним акордом дійства стала акція «Free Hugs» — усі присутні привітали один одного із прийдешніми святами та побажали успіху й щастя.

«Coffee House» на факультеті романо-германських мов «Coffee House» на факультеті романо-германських мов