Студенти-правники перемогли у конкурсі наукових робіт

18 грудня 2012

У Вінницькому апеляційному адміністративному суді 13 грудня відбулися завершальні етапи конкурсу наукових робіт серед студентів-правників України на тему: «Зробимо суд кращим: адміністративні суди України та шляхи вдосконалення їх роботи очима молоді», в якому взяли участь студенти Інституту права ім. І. Малиновського НаУОА — Юрій Сидорук, Назарій Адамчук та Ірина Гутнік.

Метою конкурсу була всебічна підтримка активної та ініціативної молоді, яка прагне удосконалити судову систему України та зробити свій внесок у створення авторитетного, владного, самостійного та незалежного суду. Конкурсна комісія оцінювала творчі доробки студентів-правників Вінницької, Львівської, Київської, Рівненської, Хмельницької та Чернівецької областей. Презентуючи свої роботи, студенти акцентували увагу на проблемних питаннях адміністративного судочинства України та запропонували шляхи їх подолання.

Переможцями конкурсу «Зробимо суд кращим: адміністративні суди України та шляхи вдосконалення їх роботи очима молоді» стали студенти Інституту права ім. І. Малиновського НаУОА Ірина Гутнік та Назарій Адамчук.

Підсумком заходу було нагородження переможців грамотами Вінницького апеляційного адміністративного суду та цінними подарунками. Інші учасники отримали іменні сертифікати про участь у конкурсі.

Студенти-правники перемогли у конкурсі наукових робіт