Зустріч Ігоря Пасічника з учасниками обмінної програми «Канада.Світ.Молодь»

17 грудня 2012

Враженнями від участі в міжнародній обмінній програмі «Канада.Світ.Молодь» поділились її учасники з ректором Національного університету «Острозька академія». Студенти вишу зауважили, що перебуваючи в Канаді, вони не лише здобули безцінний досвіт, а й навчились ще більше цінувати те, що мають. Учасники програми з Канади поділилися першими враженнями від перебування в Україні.

«Перше враження про Україну в мене склалося від спілкування зі своєю групою, —розповідає один із учасників програми з канадської сторони. —Я провів в Україні лише два тижні, тому не мав можливості подорожувати українськими містами, але до кінця програми планую максимально пізнати вашу країну. Острозька академія приємно вразила мене своєю красою і духовністю».

Усі учасники програми «Канада.Світ.Молодь» отримали подарунки від ректора Ігоря Пасічника — футболки з символікою університету.