17 грудня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 14 грудня відбулася презентація першої в Україні лабораторії християнської етики, психології та педагогіки. На відкриття з’їхалися християни-науковці з усієї України.

«Лабораторія функціонує вже давно, але офіційно відкрилася лише сьогодні. На базі Острозької академії регулярно проводяться акції та конкурси для юних знавців Біблії і людей, що дослухаються до слова Божого. Ми випустили шкільні програми для вчителів, видали підручники для дітей 5-8 класів, що затверджені грифом Міністерства освіти України. Плануємо видати збірник наукових записок про створення світу, моральне виховання. Також хочемо видати підручники для 9-11 класів», — зазначив декан гуманітарного факультету професор Василь Жуковський.

Також у рамках відкриття лабораторії відбулася науково-практична конференція «Актуальні проблеми християнської етики, психології та педагогіки». На пленарному засіданні з доповідями виступили: професори, кандидати та доктори наук, психологи, пастори, студенти та журналісти. Обговорювалися проблеми християнського патріотизму, духовні виміри сучасної психології, особливості викладання предметів духовно-морального спрямування, акценти діяльності журналіста-християнина тощо.

Перша в Україні лабораторія християнської етики, педагогіки і психології відкрилася в Острозькій академії Перша в Україні лабораторія християнської етики, педагогіки і психології відкрилася в Острозькій академії