Практичний онлайн-семінар з проблем сучасного перекладознавства

14 грудня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» на факультеті романо-германських мов 14 грудня відбувся практичний семінар в режимі онлайн «Теоретичні та практичні проблеми сучасного перекладознавства». Учасниками заходу були студенти магістеріуму спеціальності «англійська мова та література». Нагадаємо, що раніше студенти слухали курс лекцій, присвячених актуальним проблемам сучасного перекладознавства, доктора філологічних наук, професора Університету ім. Яна Кохановського у м. Кєльце (Польща) Олега Лещака.

Для закріплення і демонстрації знань з перекладознавства студенти спілкувалися з професором Олегом Лещаком в режимі онлайн. Цей семінар став водночас підсумковим модулем з прослуханого курсу магістрантами.

«Ми досить активно використовуємо на факультеті сучасні технології викладання іноземних мов. Наприклад, кафедра англійської мови та літератури проводила в онлайн-режимі навчально-методичний семінар із проблем викладання англійської мови. Також на нашому факультеті відбувався семінар щодо використання комп’ютерних технологій під час вивчення німецької мови за участі професорів Мюнхенського університету тощо», — зазначила декан факультету романо-германських мов, доцент Світлана Новоселецька.

Практичний онлайн-семінар з проблем сучасного перекладознавства Практичний онлайн-семінар з проблем сучасного перекладознавства