Тренінг із працевлаштування для студентів Острозької академії

14 грудня 2012

Тренінг на тему: «Поставив ціль – досягай» відбувся 13 грудня у стінах Острозької академії завдяки співпраці із обласним центром зайнятості. Студентам права та психології розкрили секрети правильного написання резюме, провели тест, а також показали відеоролик із прикладами раціональної організації часу та ефективного проходження співбесіди.

Як зазначив головний спеціаліст Рівненського міського центру зайнятості Дмитро Дегтярьов, це тільки перший крок на шляху співпраці центру зайнятості із навчальними закладами. Надалі планується зробити ці зустрічі-тренінги систематичними та залучити максимальну кількість студентів. Адже мета – сформувати компетенцію молоді, допомогти у вирішенні проблеми із майбутнім працевлаштуванням.

Тренінг із працевлаштування для студентів Острозької академії Тренінг із працевлаштування для студентів Острозької академії