Викладачі Острозької академії уклали угоду про співпрацю з університету ім. Яна Кохановського у м. Кєльце (Польща)

14 грудня 2012

Делегація викладачів факультету романо-германських мов у складі декана, доцента Світлани Новоселецької, завідувача кафедри індоєвропейських мов, доцента Інни Ковальчук та завідувача кафедри міжнародної мовної комунікації, доцента Галини Крайчинської взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Fundamentalne kategorie ludzkiego poznania. Opozycja II: Czlowiek a spoleczeństwo», яка відбулася 5-7 грудня в Університеті ім. Яна Кохановського у м. Кєльцах (Польща). Матеріали конференції будуть опубліковані у часописі: The Peculiarity of Man. Декан гуманітарного факультету польського вишу, доктор габілітований, професор Януш Детка зазначив, що конференція — це інтегруючий початок співпраці між університетами, а також побажав учасникам нових наукових відкриттів.

Метою поїздки, передусім, став обмін досвідом у сфері актуальних проблем сучасної лінгвістики, психології, педагогіки, встановлення професійних контактів між студентами та викладачами НаУОА й Університету ім. Яна Кохановського, а також проведення спільних науково-дослідних і освітніх проектів.

У рамках конференції викладачі Острозької академії уклали двосторонню угоду про співпрацю між гуманітарним факультетом університету ім. Яна Кохановського у м. Кєльце і факультетом романо-германських мов нашого вишу, що передбачає співпрацю у науковій, дидактичній та соціальній галузях, проведення спільних наукових досліджень у галузі гуманітарних наук, спільні публікації і рецензування наукових робіт, організацію наукових консультацій, обмін науковою інформацією та публікаціями, організацію практики для студентів.