Всеукраїнська перемога студентів-документознавців

10 грудня 2012

7 грудня 2012 року в Державній службі молоді та спорту України нагородженням переможців завершився фінал Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.

У фінальному турі конкурсу взяли участь 69 бізнес-планів у двох номінаціях: «Виробництво, сфера послуг і торгівля» та «Соціальний проект», які представляли учасники з 18 регіонів України.

У номінації «Соціальний проект» переможцями стали: 1 місце — Наталія Курилюк (студентка магістеріуму) з проектом «Своїм курінням ми вбиваємо близьких»; 2 місце — Анастасія Сосніна, Антоніна Кузьмич (студентки IV курсу) з проектом «День безпеки дітей в інтернеті».

Окрім захисту проектів та нагородження цінними подарунками, фіналісти мали унікальну можливість провести два дні у навчальному таборі, повчитися бізнес-плануванню та майстерності презентації у професіоналів.

Конкурс відбувався за підтримки Державної служби молоді та спорту України та Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.