Студенти Острозької академії взяли участь у Міжнародному конкурсі «Мій рідний край»

07 грудня 2012

Студенти спеціальності «Журналістика» взяли участь у Міжнародному конкурсі учнівської та студентської молоді «Мій рідний край».

Конкурс має на меті ініціювати дослідницьку роботу молоді загальноосвітніх шкіл, середніх та вищих навчальних закладів України та поза її межами. Учасники конкурсу досліджували історію певної області, міста, села, школи, громадської організації, генеалогію своєї родини чи відомої родини краю з метою збереження генетичного зв’язку між поколіннями, виникнення і розвиток народних промислів на певній території України, природні багатства рідного краю тощо.

Союз українок України, що є незмінним організатором конкурсу, подякував студентам і науковим керівникам за творчу співпрацю в організації Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край», виховання молодих науковців, дослідників — будівничих незалежної держави.

Студентка третього курсу спеціальності «Журналістика» Ольга Гуртовенко виборола третє місце. Дипломами та грамотами нагородили студенток Юлію Мініч і Наталію Середюк, а також викладача Вікторію Назарук.