Студенти Острозької академії представили Україну в Польщі

03 грудня 2012

Студенти спеціальності «психологія» НаУОА, а також заступник декана з наукової роботи факультету політико-інформаційного менеджменту доцент Оксана Матласевич взяли участь у Міжнародній конференції «УЯВА І ЖИТТЯ: перспектива сучасної психології», яка відбулася 16-17 листопада в Люблінському католицькому університеті імені Івана Павла ІІ (Польща). Конференція стала логічним продовженням розпочатої у березні 2012 року співпраці кафедри психолого-педагогічних дисциплін з польськими колегами.

Метою таких зустрічей, передусім, є обмін досвідом у сфері актуальних проблем сучасної психології, встановлення професійних контактів між студентами та викладачами ЛКУ та НаУОА, а також проведення спільних науково-дослідних і освітніх проектів.

Конференцію відкрила проректор ЛКУ з міжнародної співпраці, доктор психології, професор Єва Лекка-Ковалик. Вона відзначила важливість проведення конференції як інтегруючого початку співпраці між університетами, а також побажала нових відкриттів учасникам. Значення конференції підкреслила і її організатор — доктор психології Івона Улфік-Яворська.

У процесі наукового заходу було проведено 5 засідань, в межах яких представлено 19 доповідей викладачів, аспірантів та студентів обох університетів, що стали основою для активного обговорення та окреслення конкретних перспектив для проведення спільних українсько-польських досліджень. Із доповідями виступили Олена Добжанська (студентка 4 курсу), Анна Гільман (магістрантка), Вікторія Поліщук (студентка 2 курсу), Катерина Рябушенко (студентка 4 курсу), Олена Тарасюк (студентка 4 курсу), Тетяна Целюк (студентка 4 курсу).

У рамках конференції студенти взяли участь у майстер-класі «Час уяви — життя мистецтва», а також ознайомилися з діяльністю психо-нейро-фізіологічної лабораторії відділу експериментальної психології Інституту психології ЛКУ.

За словами польських колег, студенти з України продемонстрували глибину обговорюваних питань, знання методики та методології наукових досліджень.

Модератори заходу висловили впевненість, що такі наукові форуми є лише початком подальшої спільної наукової співпраці та реалізації двосторонніх дослідницьких проектів.

Студенти Острозької академії представили Україну в Польщі Студенти Острозької академії представили Україну в Польщі