Відчуй себе студентом факультету політико-інформаційного менеджменту

30 листопада 2012

Саме під такою назвою у Національному університеті «Острозька академія» 29 листопада відбувся інформаційно-пізнавальний захід, метою якого було ознайомити абітурієнтів зі спеціальностями, що існують на факультеті політико-інформаційного менеджменту, життям студентів і духовною спадщиною університету.

У заході взяли участь 47 одинадцятикласників із різних областей України: Рівненської, Тернопільської, Хмельницької. Учні-випускники мали можливість побувати на лекціях, поспілкуватися зі студентами. Для них було організовано майстер-клас «Психодрама», брейн-ринг, екскурсію Острозькою академією.

Родзинкою програми стало відкриття ІІ Міждисциплінарної науково-практичної конференції студентів «Проблема вибору: психологічний, суспільно-політичний та інформаційні аспекти». Майбутні абітурієнти мали нагоду послухати цікаві доповіді й долучитися до інтерактивного обговорення.

Учасники заходу «Відчуй себе студентом політико-інформаційного менеджменту» поділилися своїми враженнями та зазначивши, що мріють стати студентами Острозької академії, адже тут панує справжній дух науки й освіти.

Відчуй себе студентом факультету політико-інформаційного менеджменту Відчуй себе студентом факультету політико-інформаційного менеджменту