Лексикографічна лабораторія LEXILAB представила свої напрацювання студентам Рівненщини

27 листопада 2012

Завідувач лексикографічної лабораторії LEXILAB Національного університету «Острозька академія», доцент Леся Коцюк презентувала результати роботи лабораторії у Рівненському інституті слов’янознавства Київського славістичного університету.

На запрошення викладачів кафедри теорії та практики перекладу романо-германських мов Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету Леся Коцюк, завідувач лексикографічної лабораторії LEXILAB, провела презентацію напрацювань лабораторії для студентів-перекладачів. Інтерактивне спілкування охоплювало теми щодо роботи лексикографа, місця словника у перекладацькому процесі, нових типів словників та особливостей їх використання.

Студенти мали нагоду отримати автограф від авторського колективу словників, які видавалися у лабораторії LEXILAB.