Прощальний концерт учасників програми «Канада. Світ. Молодь»

23 листопада 2012

В Острозькій академії 22 листопада відбувся звітний концерт груп волонтерів канадсько-української обмінної програми «Canada. World. Youth».

Після трьох місяців волонтерської праці, вивчення української мови та культури, учасники програми підготували прощальний концерт. Канадська й українська молодь уже вкотре довела, що благодійність єднає людей, адже учасники програми стали справжніми друзями. У залі панувала неповторна атмосфера українськості. Купальська ніч, сопілкові танці, театральні постановки, пісні під гітару, народні пісні і навіть танго в шинку —все це один концерт, який подарував глядачам задоволення і море позитиву.

Захопливе дійство супроводжували відеоролики та презентації.

Надалі учасники програми упродовж трьох місяців працюватимуть в Канаді.

Прощальний концерт учасників програми «Канада. Світ. Молодь» Прощальний концерт учасників програми «Канада. Світ. Молодь» Прощальний концерт учасників програми «Канада. Світ. Молодь» Прощальний концерт учасників програми «Канада. Світ. Молодь» Прощальний концерт учасників програми «Канада. Світ. Молодь»