В Острозькій академії відбувся круглий стіл з нагоди Всесвітнього дня філософії

20 листопада 2012

У Національному університеті «Острозька академія» днями відбувся круглий стіл на тему «Антропологічні пошуки Макса Шелера».

Захід провели з нагоди Всесвітнього дня філософії за регламентом ЮНЕСКО. Розпочали його з оголошення результатів міжвузівського конкурсу студентських філософських есе. Як зазначив один із організаторів, професор, завідувач кафедри культурології та філософії Микола Зайцев, приємно, що цьогоріч значно збільшилася і кількість конкурсантів, і значно розширилася географія навчальних закладів. Єдине, що не вистачає — спонсорської підтримки. І якщо минулого року перемогу в конкурсі здобув студент Києво-Могилянської академії, то цього разу лідером став магістрант нашого університету Аркадій Ткачук.

Після церемонії нагородження на круглому столі обговорили основні ідеї німецького філософа Макса Шелера. Зокрема, свої доповіді презентували доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри культурології та філософії Микола Зайцев, кандидат філософських наук, доцент, завідувач кафедри гендерних досліджень Марія Петрушкевич, а також магістранти спеціальності «Культурологія» Валерія Коновалова та Іван Дубляниця. А доповідь викладача кафедри культурології та філософії Максима Карповця на тему «Тілесність у антропології Макса Шелера» навіть викликала дискусію щодо впливу тілесності на розум і дух людини.

В Острозькій академії відбувся круглий стіл з нагоди Всесвітнього дня філософії В Острозькій академії відбувся круглий стіл з нагоди Всесвітнього дня філософії