19 листопада 2012

Напередодні Дня студента у Рівному нагородили переможців та лауреатів Другого обласного рейтингу «ТОП-20: найуспішніші студенти Рівненщини», який організував Видавничий дім «ОГО». Вісім із 20 лауреатів — студенти Національного університету «Острозька академія»!

Для участі у рейтингу студенти мали заповнити онлайн-анкету і поділитись своїми досягненнями у навчанні, науковій роботі, громадській діяльності, культурно-мистецькому чи спортивному житті свого вищого навчального закладу, а також розповісти про цілі, які ставлять перед собою, та кроки, які роблять уже нині для їх досягнення. Організатори відібрали два десятки найцікавіших, на їхній погляд, анкет і виставили їх на інтернет-голосування на Рівненському інформаційному порталі OGO.ua. Воно й визначило переможців.

Здавалося б, такий рейтинг є суб’єктивним, адже студенти самі розповідають про власні досягнення, — ділиться міркуваннями декан гуманітарного факультету НаУ «Острозька академія», настоятель студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького Василь Жуковський, який взяв участь у церемонії нагородження лауреатів рейтингу. — Але я знаю студентів, зокрема, Острозької академії, які стали переможцями конкурсу — і можу сказати, що вони відомі мені не просто як кращі, а як найкращі! Конкурс, як на мене, дуже чітко визначив кращих із кращих, які увійшли до цієї «двадцятки». Важливість цього конкурсу полягає ще й у тому, що він вчить студентів аналізувати себе, презентувати себе, визначати свої сильні сторони, знайомити інших зі своїми перемогами. Для молодої людини важливо, щоб її оцінили, щоб відчувати зацікавленість з боку інших у тому, чим займаєшся. Таким чином, ми формуємо еліту нації, лідерів, які вміють представити себе, організувати інших задля своєї підтримки; не лише утвердитись самому, а й допомогти іншим рівнятися на себе.

За результатами інтернет-голосування, диплом другого ступеня здобула студентка магістеріуму спеціальності «Релігієзнавство» гуманітарного факультету НаУ «Острозька академія» Наталія Кулініч. Загалом серед двадцяти лауреатів рейтингу «ТОП-20: найуспішніші студенти Рівненщини» Острозьку академію представляють восьмеро: окрім Наталії Кулініч, це студентки гуманітарного факультету Ольга Гуртовенко, Наталія Коваль, Юлія Мініч, Людмила Панасюк та Іванна Пристайович (остання, до слова, стає лауреаткою проекту вже вдруге), а також Анастасія Загайна з факультету міжнародних відносин і Ольга Свиріпа з факультету політико-інформаційного менеджменту.

Власні нагороди двом студентам Острозької академії (другокурсницям спеціальності «Журналістика» Юлії Мініч та Іванні Пристайович) вручила викладач та аспірантка кафедри журналістики та літературознавства Вікторія Назарук — також у минулому одна з найуспішніших студенток академії.

Серед найуспішніших студентів Рівненщини найбільше — спудеїв Острозької академії Серед найуспішніших студентів Рівненщини найбільше — спудеїв Острозької академії