«Візитівка-2012» в Острозькій академії

16.11.2012

У Національному університеті «Острозька академія» 15 листопада відбувся щорічний конкурс першокурсників «Візитівка». Символічно напередодні Міжнародного дня студента першокурсники пройшли своєрідну посвяту, продемонструвавши свої таланти. Шість команд від кожного факультету показали на що здатні. Вони розважалися, танцювали та співали аби вибороти бажане гран-прі.

Оцінювало виступи учасників журі у складі шести заступників деканів із навчально-виховної роботи на чолі із проректором Русланою Каламаж. Підбивши підсумки, журі визнало, що не було жодного факультету, який би не показав гідний рівень підготовки та велике бажання перемогти.

Тому кожен із факультетів отримав відзнаку у певній номінації. Зокрема, гуманітарний факультет — «За музичність», факультет політико-інформаційного менеджменту «Нова генерація» — «За доцільність та влучність жартів», факультет романо-германських мов — «За організованість», Інститут права ім. І. Малиновсього — «За артистичність».

Команда економічного факультету стала переможцем глядацьких симпатій і отримала відзнаку — «За оригінальність».

Гран-прі конкурсу виборов факультет міжнародних відносин, отримавши відзнаку «За динамічність».

Проректор з навчально-виховної роботи Руслана Каламаж привітала усіх з прийдешнім Міжнародним днем студента, провівши паралелі між спудеями Острозької академії ХVІ ст. та сучасними студентами.

Своїми враженнями поділилася студентка-першокурсниця економічного факультету Каріна Скоцик: «Емоцій просто переповнюють! Я щойно зійшла зі сцени, і в мене досі тремтять руки. Але одне я можу сказати із впевненістю — жоден учасник нашої команди не уявляє життя без Острозької академії, хоча ми провчились лише два місяці. Ми — як одна сім’я».

«Цьогорічна „Візитівка“ стала справжнім феєрверком позитивних емоцій. Наші першокурсники підготували просто шикарні номери, а головне — продемонстрували, що усі вони талановиті, артистичні і харизматичні. Приємно було впізнавати серед них тих, які вже встигли „засвітитися“ на різних культурно-мистецьких заходах, як і помічати нових спудеїв, кого я сподіваюся побачити у колективах КМЦ. Принаймні, творчий потенціал „новопосвячених“ студентів Острозької академії, дає дуже великі надії на нашу плідну співпрацю. І, безперечно, варто подякувати Братству спудеїв, завдяки чиїм зусиллям „Візитівка-2012“ стала дуже потужною в організаційному плані: робота з командами, підготовка динамічного і дотепного сценарію, майже голлівудські спецефекти — усе це зробило конкурс дуже яскравим і справді святковим», — зазначила директор Культурно-мистецького центру Дар’я Швая.