Студенти Острозької академії отримуватимуть іменні стипендії Президента України та Верховної Ради України

16 листопада 2012

Відповідно до наказу Міністерства освіти науки молоді та спорту № 1281 від 15.11.2012 року «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам ВНЗ на І семестр 2012/2013 навчального року» стипендіатами стали двоє студентів Національного університету «Острозька академія»: Киричок Дарина — студентка третього курсу спеціальності «Українська філологія» та студентка третього курсу спеціальності «Психологія» — Затишна Наталія.

Окрім того, згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту № 1280 від 15.11.2012 року «Про призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам ВНЗ на 2012/2013 навчальний рік» стипендію призначено студенту магістеріму спеціальності «Фінанси та кредит» Національного університету «Острозька академія» Тимейчуку Вадиму.

Ректорат вітає стипендіатів та бажає надалі отримувати гідну винагороду за свої наукові здобутки!