Презентація книги Михайла Якубовича «Іслам: практичні аспекти»

15 листопада 2012

У Науковій бібліотеці Національного університету «Острозька академія» 13 листопада відбулася презентація навчально-методичного посібника кандидата історичних наук, старшого викладача Михайла Якубовича «Іслам: практичні аспекти».

За словами автора, чимало сучасних праць, присвячених ісламській проблематиці, доволі поверхневі. Часто іслам розглядається лише в аспекті історії чи політики, без врахування важливої релігійної практики. Часто автори використовують недостовірні, сумнівні джерела.

У навчальному посібнику «Іслам: практичні аспекти» автор передусім намагався розкрити актуальні питання ісламської обрядовості, звертаючись до першоджерел: Корану, Суни, свідчень релігійних авторитетів. Особливу увагу приділено й важливим аспектам ісламського віровчення, які дають можливість зрозуміти процеси, що відбуваються в сучасному ісламі — питання ціннісних орієнтирів, релігії та політики, буття ісламу в Європі. Окремо розглядається процес розвитку ісламу на українських землях.

Посібник стане у пригоді студентам, які навчаються на спеціальності «Релігієзнавство» та вивчають курси «Ісламознавство», «Історія релігії», «Історія нехристиянських релігій», «Географія релігії», «Конфесійно-практичне релігієзнавство», а також буде корисним усім тим, хто цікавиться ісламом та його віровченням.

Презентація книги Михайла Якубовича «Іслам: практичні аспекти» Презентація книги Михайла Якубовича «Іслам: практичні аспекти»