Студенти Острозької академії – переможці Всеукраїнських змагань з адміністративного права та процесу

13 листопада 2012

Студенти-третьокурсники Інституту права ім. І. Малиновського НаУОА Юлія Мартиненко та Богдан Шабаровський посіли перше місце у V Всеукраїнських змаганнях з адміністративного права та процесу ім. В. С. Стефанюка.

Захід відбувся 9-10 листопада у Запорізькому національному університеті, у якому взяли участь студенти-правники вищих навчальних закладів Одеси, Ірпеня та Запоріжжя.

Головна мета таких змагань — забезпечити набуття та вдосконалення майбутніми юристами навичок практичного застосування здобутих теоретичних знань у сфері адміністративного права та процесу, стимулювання молодих правників до глибокого і системного опрацювання законодавства, розвиток ораторських здібностей студентів-правників.

За словами Богдана Шабаровського, змагання відбувалися у формі інсценізованих судових дебатів. Студенти-переможці особливу подяку за допомогу у підготовці висловлюють викладачам Інституту права ім. І. Малиновського НаУОА Сергієві Штогуну, Русланові Лідовцю, Наталії Боржецькій та Сергієві Іщуку.