«Кубок логознавців» у руках першокурсниць

12 листопада 2012

За «Кубок логознавців» змагалися студенти української філології та літературної творчості перших-других курсів на щорічному лінгвістичному КВК, який цього року відбувся восьмого листопада — напередодні Дня української писемності та мови.

«Кубок логознавців» цьогоріч — перша ластівка у нашому лінгвістичному КВК, — розповідає заступник декана гуманітарного факультету, старший викладач кафедри української мови і літератури Лариса Мініч. — Відтепер щорічно ми вручатимемо його тим студентам, які здобуватимуть перемогу«.

Якщо проникнути в етимологію слова «логознавці», то можна простежити, що воно складається з двох основ: «логос» ( з грецької — «слово») і «знавці», тому не дивно, чому саме така назва у Кубка. Цікаво, що він має досить особливу форму: статуетка, на якій зображені українська дівчина і козак з бандурою у руках.

Цьогоріч перше місце і уже відомий нам «Кубок логознавців» отримала команда першого курсу «ТУфЛі» (Творці, Українська філологія, Література) на чолі з Ольгою Авер’яновою. Упродовж виступів в аудиторії панувала щира посмішка, азарт і бажання слухати українське слово. Пісні, вірші, пародійні сценки — це далеко не все, що демонстрували учасники лінгвістичного КВК.

Після виступу двох команд журі оголосило результати. Лише на один бал команда другого курсу «Козачки» поступилася команді «ТУфЛі», набравши дев’яносто балів.

«Кубок логознавців» у руках першокурсниць «Кубок логознавців» у руках першокурсниць