В Острозькій академії відбулася презентація «Бронебійної публіцистики»

06 листопада 2012

Зустрічі головного редактора газети «День» зі студентами вже стали доброю традицією в Острозькій академії. Шостого листопада у стінах університету Лариса Івшина презентувала чергову новинку бібліотеки газети — серію «захалявних» книг «Бронебійна публіцистика», до якої увійшли твори Івана Франка, Миколи Костомарова, Михайла Драгоманова, Пантелеймона Куліша та багатьох інших українських інтелектуалів. Загалом — 15 книг. На думку Лариси Олексіївни, у часи перевиробництва інформації українці зіткнулися з гострим дефіцитом свого, якісного, інтелектуального. Серія «Бронебійна публіцистика» — для того, щоб розумний читач не мав жодного шансу розминутися зі своїми розумними попередниками.

«У мене завжди є почуття свята, коли я їду в Острозьку академію. Інтелектуальний роман газети та вашого університету триває вже багато років. Звісно, ми отримуємо з цього велику користь — новий досвід, нових журналістів-співробітників, — говорить Лариса Івшина. — Я рада, що сьогодні маю нагоду презентувати вам „Бронебійну публіцистику“ — той збірник, який є надзвичайно актуальним для сьогоднішньої країни, для молодих людей, журналістів, усіх, хто хоче займатися громадською діяльністю».

Під час зустрічі, що відбувалася у формі діалогу, студенти поцікавилися думкою Лариси Олексіївни про стан сучасної журналістської освіти в Україні, важливість думок наших попередників та їхній вплив на нас, запитали про книги, які варто прочитати молоді передусім, критерії відбору авторів «Бронебійної публіцистики», нові проекти газети.

Головний редактор «Дня» подарувала Острозькій академії фотографію «Карта України», яка на цьогорічній фотовиставці була відзначена спеціальним призом від нашого університету.

Ректор академії Ігор Пасічник урочисто вручив Ларисі Івшиній подяку за дружбу і партнерство з університетом, від імені усього викладацького і студентського складу подякував гості за тепле спілкування.