«Гуртом»: гуртожицьке дозвілля зі смаком та користю

02 листопада 2012

Цінний подарунок за вміння культурно відпочивати отримали мешканці гуртожитку «Академічний дім» у творчому конкурсі «Гуртом», який проводився першого листопада між командами гуртожитків Острозької академії.

Конкурс «Гуртом» дозволив глядачам не тільки побачити, яким є студентське життя поза межами навчальних аудиторій, а й відкрити, наскільки неочікуваними можуть виявитися обдарування наших спудеїв. Східні танці, пісні, гра на гітарі, фортепіано і баяні, майстерна акторська гра, біт-бокс і навіть жонглювання гирями — усе це демонстрували на сцені талановиті студенти.

Виступи команд вразили присутніх і щирістю й безпосередністю, з якою вони гостинно відчинили двері до свого особистого простору. Студенти «хостелу» (за їх же визначенням) № 7 розсекретили таємниці свого дозвілля, органічно перевтілившись в учасників програми «Ревізор». Творче об’єднання «Три плюс два» з гумором підкреслило особливості дружби мешканців другого («хлопчачого») і третього («дівчачого») гуртожитків. Колектив «Титаніка» цього разу яскраво обіграв піратську тему, а також виступ жителів гуртожитку № 4 відзначився оригінальним сюжетом відеопрезентації. Команда ж «Академічного дому», влаштувавши власний конкурс талантів, отримала найвищі оцінки журі. Примітно, що переважно її учасники — першокурсники, які не тільки встигли адаптуватися до навчального процесу та облаштувати затишок у новоствореному гуртожитку, а й продемонстрували оригінальні таланти, справжню згуртованість і взаємопідтримку.

«Гуртом»: гуртожицьке дозвілля зі смаком та користю «Гуртом»: гуртожицьке дозвілля зі смаком та користю «Гуртом»: гуртожицьке дозвілля зі смаком та користю «Гуртом»: гуртожицьке дозвілля зі смаком та користю