Викладач кафедри журналістики – переможець конкурсу «Освітній оглядач-2012»

29 жовтня 2012

Публікація, підготована викладачем кафедри журналістики Вікторією Назарук, була визнана однією із кращих на конкурсі матеріалів щодо проблем освітньої галузі. Ініціатором конкурсу стала інформаційна агенція «Наголос», яка орієнтована на висвітлення широкої проблематики в освітній сфері України та світу.

Інтерв’ю з доктором філософських наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки України, проректором Національного університету «Острозька академія» Петром Кралюком, підготовлене конкурсанткою, набрало найбільше схвальних відгуків членів журі та було відзначене дипломом І ступеня та призом у відповідній номінації.

Загалом на адресу редакції надійшло більше 100 робіт, що стосувалися проблем вищої освіти, сучасних підходів до викладання, впливу новітніх технологій на якість одержуваної освіти.

Із конкурсним матеріалом можна ознайомитися на сайті ІА «Наголос» — nagolos.com.ua у розділі «Інтерв’ю».