В Острозькій академії відбулися змагання «Козацькі забави»

22 жовтня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» з ініціативи факультету політико-інформаційного менеджменту 18 жовтня відбулися спортивно-розважальні змагання «Козацькі забави». Захід приурочений до християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці.

У ньому взяли участь команди «Бойовий гопак», «Вареники», «Січові стрільці», які представляли спеціальності «Політологію», «Психологію», «Документознавство та інформаційну діяльність».

«Козацькі забави» проходили у три конкурсні тури. Хлопці-козаки перетягували канат, захищали свої так звані «фортеці», на швидкість поїдали вареники, танцювали гопак. Перемогу здобули козаки «Бойового гопака». Усі команди були нагороджені грамотами і сувенірами.

Декан факультету політико-інформаційного менеджменту Андрій Рибак привітав переможців і побажав хлопцям наснаги, щоб підтримувати справжній козацький дух.

«На святі студенти мали унікальну можливість продемонструвати не лише свою креативність, артистизм, а й знання історії, інтелектуальні та спортивні здібності, козацьку міць, — зазначила заступник декана факультету політико-інформаційного менеджменту з навчально-виховної роботи Юлія Маслова. — У такий спосіб ми намагаємося виховати у молоді патріотичні почуття, адже в „Козацьких забавах“ відображено самобутність нашого народу, українські звичаї і традиції. У змаганнях завжди беруть участь усі без винятку групи, тому „Козацькі забави“ єднають студентів нашого факультету».

В Острозькій академії відбулися змагання «Козацькі забави» В Острозькій академії відбулися змагання «Козацькі забави»