В Острозькій академії презентували онлайн систему управління конференціями

22 жовтня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 18 жовтня відбулася презентація онлайн системи управління конференціями.

Проект дає можливість спростити обмін матеріалами між організаторами та учасниками конференції, а також зекономити час та кошти у процесі підготовки до того чи іншого заходу наукового характеру, спростити процес управління та участь у наукових конференціях, конкурсах, семінарах.

За словами розробника проекту викладача кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій Юрія Клебана, основна мета Conference Event Manager полягає у забезпеченні можливості збору заявок та документів по організації конференцій в одному місці з постійним доступом до актуальної інформації.

Детальну інформацію про проект можна дізнатися на сайті confem.oa.edu.ua. Зараз система перебуває на етапі розробки й тестування, тому всі пропозиції та побажання можна надсилати на адресу admin@confem.org.