Ігор Штельмах – новообраний голова Братства спудеїв Острозької академії

19.10.2012

Цього року під час виборів голови Братства спудеїв найбільше голосів студенти Острозької академії віддали за Ігоря Штельмаха, студента 4 курсу спеціальності «Релігієзнавство». Формувати нову команду він розпочне на початку листопада. Хлопець планує залучити до співпраці щонайбільше ініціативних та відповідальних студентів.

«У мене є, можливо, дещо утопічна мрія — аби кожен студент, який залишає стіни нашого університету, ставав лідером, — говорить Ігор Штельмах. — Тому велику увагу у своїй програмі ми приділили самореалізації студентів та їхній активній діяльності. Ніколи не розраховуйте на чиюсь допомогу. Що б ви не робили, намагайтеся робити це самостійно, зважаючи на свої сили та можливості. А те, яким чином ви підкорюватиме вершини, залежить від вашої совісті. Головне — знайти себе, займатися своєю справою й отримувати від цього задоволення!»

Зараз Братство спудеїв розробляє сайт, який об’єднуватиме факультети журналістики більшості університетів України. В найближчих планах — підняти авторитет Братства спудеїв та виправдати сподівання й очікування студентів Острозької академії.