Плакати Володимира Карвасарного в Острозькій академії

19 жовтня 2012

Напередодні Дня художника у підземній галереї Острозької академії відкрилася виставка плакатів Володимира Карвасарного.

Володимир Карвасарний відомий як визначний художник-графіст та живописець. Свої роботи до Острозької академії привіз вперше. Як зазначив сам художник, виставка стала для нього дебютною. Він стверджує, що маючи досвіт у живописному мистецтві, все ж найчастіше працює над розробкою плакатів: «Плакат — мистецтво для вулиці, швидка і лаконічна можливість щось виразити. Це окремий мистецький жанр, який відрізняється від інших своєю парадоксальністю».

Керівник Музею історії Острозької академії Анастасія Хеленюк зазначила, що експонати такого типу в університетській підземній галереї можна побачити нечасто. В цьому й полягає унікальність цих робіт.

Плакати Володимира Карвасарного в Острозькій академії Плакати Володимира Карвасарного в Острозькій академії