В Острозькій академії завершився футбольний чемпіонат «Кубок ректора»

18 жовтня 2012

Цього року традиційний футбольний чемпіонат «Кубок ректора» в Острозькій академії завершився 17 жовтня. Перше місце виборола команда викладачів, які змагалися з гравцями факультету політико-інформаційного менеджменту. Рахунок фінального матчу становив 4:2. Третє місце у турнірній таблиці посіла команда економічного факультету, четверте ж здобули футболісти Інституту права ім. І. Малиновського.

За словами викладача кафедри фізичного виховання і футбольного тренера Дмитра Куліша, цього року чемпіонат відзначився високою професійною підготовкою команд. Академічні футболісти зуміли зацікавити вболівальників напруженими матчами та непередбачуваними результатами.

В Острозькій академії завершився футбольний чемпіонат «Кубок ректора» В Острозькій академії завершився футбольний чемпіонат «Кубок ректора»