Конференція, присвячена лінгвокогнітивним та соціокультурним аспектам комунікації

18 жовтня 2012

Сьогодні у Національному університеті «Острозька академія» з ініціативи факультету романо-германських мов, кафедри індоєвропейських мов та науково-практичної лабораторії «Сучасні технології формування іншомовної комунікативної компетенції» відбувається I Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Лінгвокогнітивні та соціокультурні аспекти комунікації».

Конференція проходить за такими напрямками: лінгводидактика та соціолінгвістика; когнітивна лінгвістика та прагматика; проблеми лінгвістики тексту та дискурсу; фонетична, лексична та граматична системи мови та методи їх досліджень; стилістика та інтерпретація тексту; мова в діалозі культур; сучасні підходи та інноваційні технології формування іншомовної комунікативної компетентності; професійна іншомовна підготовка в процесі міжкультурної інтеграції; мовні системи: проблеми розвитку та функціонування в поліетнічному та полікультурному просторі.

Статті розміщені на сайті naub.oa.edu.ua та відкриті для обговорення. Збірник статей: Наукові записки. Серія «Філологічна» буде надіслано учасникам конференції упродовж місяця.