В Острозькій академії відбулися І Студентські культурологічні читання

17 жовтня 2012

У стінах Національного університету Острозька академія 16-17 жовтня відбулася Регіональна студентська наукова конференція «Студентські культурологічні читання». Організатор заходу — кафедра культурології та філософії.

На пленарному засіданні гостей вітали декан гуманітарного факультету, доктор педагогічних наук Василь Жуковський і завідувач кафедри культурології та філософії, доктор філософських наук Микола Зайцев. Зокрема, Василь Жуковський звернув особливу увагу на активну наукову роботу кафедри, досвід студентів-культурологів і викладачів у проведенні різних наукових заходів. Микола Зайцев розповів про особливості організації конференції, зважаючи на те, що це перший досвід кафедри в організації студентських конференцій, актуальність та важливість такого заходу для активізації наукової діяльності студентів.

У Студентських культурологічних читаннях взяли участь представники Харківського інституту управління, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Учасники конференції працювали у п’ятьох секціях. У своїх доповідях вони розглянули актуальні питання культурної антропології, філософсько-теоретичного аспекту дослідження культури, етнографії та народознавства, візуальної культури та комунікативних практик, історико-культурних досліджень.

В Острозькій академії відбулися І Студентські культурологічні читання В Острозькій академії відбулися І Студентські культурологічні читання