В Острозькій академії відкрилася виставка робіт Олексія Спольського

17 жовтня 2012

У підземній художній галереї Національного університету «Острозька академія» з 12 жовтня відкрилась виставка робіт заслуженого художника Криму Олексія Спольського. Він є учасником зарубіжних та всеукраїнських виставок. Роботи художника знаходяться в приватних колекціях відомих українських та закордонних діячів.

Головна тема творчості Олексія Спольського — Крим та його пейзажі. На виставці представлено 13 робіт, які є віддзеркаленням бачення художника природи Криму. «Це пейзажі, серед яких один натюрморт. Картини яскраві, сонячні, світлі, позитивні, справляють дуже хороше враження», — розповідає керівник музею історії Острозької академії Анастасія Хеленюк.

Виставка передана ректором Київського університету права Юрієм Бошицьким.