Тиждень Інституту права ім. Іоникія Малиновського

12 жовтня 2012

З 8 по 13 жовтня Острозька академія святкує тиждень Інституту права ім. І. Малиновського. Розпочався він із офіційного відкриття, що відбулося в понеділок. Директор Інституту офіційно привітав усіх студентів та викладачів із професійним святом. Також було презентовано герб Інституту права ім. І. Малиновського.

Того ж дня пройшов брейн ринг знавців конституції серед студентів і викладачів. Студенти поступилися своїм наставникам і гра закінчилася з рахунком 10:11 на користь викладачів.У вівторок відбувся Moot court та тематична вечірка «Інформаційне піратство». Вона пройшла в зовсім незвичній і веселій атмосфері, що не залишила байдужим кожного, хто відвідав цей захід. Середа запам’ятаєтся правникам Днем студентського самоврядування, у який студенти старших курсів мали нагоду відчути себе викладачами.

11 жовтня відбувся концерт, присвячений Дню юриста. За традицією, кожен курс Інституту готував свій окремий виступ, і як завжди, кожен виступ був насичений дотепними жартами та цікавими сценками.