Відроджена Острозька академія відсвяткувала повноліття

04.10.2012

Традиційно день народження Острозької академії проходить у колі близьких друзів, партнерів та всіх, хто стояв біля витоків її відродження. У цей святковий день вона перетворюється на пасіку з факультетськими вуликами, бджолами та ярмарком.

Цього року чи не найголовнішими подіями свята стали акції «Моя мова жива!»: флеш-моб «436 імен Острозької академії», «Милозвучно українською» та «Відкритий мікрофон», які вже вкотре підтвердили гасло нашої альма-матер — «Сучасна освіта — крізь досвід століть». Саме вони показали, наскільки в Острозькій академії люблять українську мову, культуру, літературу, наскільки тут готові примножувати кращі українські традиції. До студентських святкувань долучилися почесні гості, протектори та друзі Острозької академії.

Ректор університету Ігор Пасічник привітав увесь професорсько-викладацький та студентський склад університету з 436-річчям від дня заснування першого вищого навчального закладу Східної Європи та повноліттям відродженої Острозької академії. «Сьогодні наша академія займає кращі позиції в рейтингах успішності класичних університетів України. Це заслуга не лише викладачів, а й студентів, яким не байдуже її майбутнє, не байдуже майбутнє України. Я бажаю, щоб наш вулик поповнювався лише робочими бджолами. Робіть свій мед науки, освіти, мед любові до рідної Батьківщини. Слава спудеям Острозької академії!»

Свято продовжив справжній український ярмарок з веселими іграми та забавами, національними стравами, аукціоном балів від викладачів. Усі бажаючі мали можливість сфотографуватися з князем Василем-Костянтином Острозьким та княжною Гальшкою Острозькою і таким чином взяти участь у благодійній акції — допомогти важкохворій дитині.

Також Братство спудеїв та Культурно-мистецький центр Острозької академії визначили найкращу, найкольоровішу та найоригінальнішу Бджілку Пасіки.

Приємним завершенням ярмарку став святковий торт.

Відроджена Острозька академія відсвяткувала повноліття Відроджена Острозька академія відсвяткувала повноліття Відроджена Острозька академія відсвяткувала повноліття