Микола Мушинка – Почесний доктор Острозької академії

03 жовтня 2012

Професорові, доктору філологічних наук, академіку НАН України Миколі Мушинці 28 вересня вручили диплом Почесного доктора Національного університету «Острозька академія» за значний внесок у розвиток національної освіти, науки, культури та духовності.

Пан Микола — словацький фольклорист та українознавець русинського (українського) походження, іноземний член Української академії наук. Досліджує лемківський фольклор в Югославії, Румунії, Польщі, Україні, Західній Чехії та Моравії, публікує свої дослідження за кордоном.

Декілька днів студенти Острозької академії спеціальностей «Культурологія», «Країнознавство» та «Історія» мали можливість відвідати лекції Миколи Мушинки, які були присвячені життю українців в Словаччині, музею визвольної боротьби українців у Празі, мистецькому українському середовищу в Празі та творчості відомого етнографа Володимира Гнатюка.

Микола Мушинка – Почесний доктор Острозької академії Микола Мушинка – Почесний доктор Острозької академії