Семінар Труде Берх «Секрети англійських артиклів»

26 вересня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 25 вересня відбувся семінар Труде Берх, (волонтерки Ryan Research, International Centre California, USA) на тему «Secrets of the English Article» («Секрети англійських артиклів»).

Труде Берх розповіла студентам та викладачам про особливості артиклів в англійській мові у порівнянні з українською. Зокрема, вона закцентувала увагу на тому, чому іноді англомовні люди не можуть зрозуміти англійської мови українців.