Legal English Speaking Club відновив свою роботу

21.09.2012

У Національному університеті «Острозька академія» 20 вересня відбулося перше засідання Legal English Speaking Club, який відновив свою роботу після літніх канікул. Клуб, що має на меті об’єднати усіх охочих покращити юридичну англійську, був ініційований Радою правників, Острозьким осередком Ліги студентів Асоціації правників України та Рівненським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації «Європейська асоціація студентів права Україна» (The European Law Students’ Association Ostroh). Вікторія Летка, студентка четвертого курсу Інституту права імені І. Малиновського, що керувала клубом минулого року, передала свої повноваження студентці-правнику другого курсу Надії Мирончук. Перше обговорення, темою якого став захист прав інтелектуальної власності, зібрало студентів другого, четвертого курсу та магістеріуму Інституту права імені І.Малиновського та навіть викладача юридичної англійської Ольгу Лисенко. Клуб відкритий для усіх поціновувачів юридичної англійської та запрошує на наступне засідання, яке відбудеться 27 вересня 2012 року о 17.00 в аудиторії 5 та присвячуватиметься проблемі правового регулювання захисту від сексуальних домагань. Заявку на участь надсилати до 25 вересня на адресу groupP22OA@gmail.com або zvistochka@yahoo.com, у відповідь на яку будуть надіслані безкоштовні матеріали для підготовки. Окрім того, на засіданні організовуватиметься чаювання, відтак перепусткою до клубу буде власне горнятко.

У планах клубу — організація вечорів юридичних фільмів, запрошення учасників програми «Канада. Світ. Молодь» та чемпіонат із гри у монополію. Керівництво клубу також оголошує конкурс на посаду помічника керівника клубу. За додатковою інформацією звертайтеся за вище вказаними адресами.