Острозька академія увісімнадцяте прийняла канадських гостей

21 вересня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 20 вересня відбулося відкриття українсько-канадської програми «Канада. Світ. Молодь». Зала зібрала близько сорока українських та канадських учасників, які охоче поділилися враженнями від проекту.

Із 18-річчям функціонування програми учасників проекту привітав ректор Національного університету «Острозька академія», професор Ігор Пасічник: «З кожним роком програма кращає та вдосконалюється. Якщо у перші роки було багато казусних ситуацій, як з канадцями в Україні, так і навпаки, то сьогодні усі заходи в рамках програми відбуваються на високому культурно-пізнавальному рівні. Безцінний досвід, нові друзі, життя в іншій країні — що може бути кращим для формування всебічно обізнаної людини?».

Острозька академія  увісімнадцяте прийняла канадських гостей Острозька академія  увісімнадцяте прийняла канадських гостей