Студенти-журналісти з перших тижнів навчання здобувають практичний досвід

19 вересня 2012

У рамках діяльності творчої майстерні з основ журналістики першокурсники відповідного фаху побували на телеканалі «Рівне 1».

Розпочалася екскурсія розповіддю головного редактора Видавничого дому «ОГО» Віталія Голубєва про історію становлення телеканалу, яка налічує 16 років.

«Сьогодні ТВ «Рівне 1» позиціонує себе як незалежний новинний ресурс Рівненщини. Головною умовою підготовки матеріалів є оперативність, об’єктивність та незвичайність подачі матеріалу, що дозволяє досягнути відповідного рейтингу довіри телеглядачів, —зазначив у розмові зі студентами Віталій Голубєв.

Найцікавішою частиною екскурсії стали відвідини студії, звідки краяни щодня одержують найсвіжішу інформацію про події місцевого та всеукраїнського рівня.