Один з найкращих дитячих хорів світу виступив в Острозькій академії

10 вересня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 10 вересня відбувся концерт Хору хлопчиків з міста Базель (Швейцарія).

Базельський хор хлопчиків був створений у 1927 році як «Хор хлопчиків євангельсько-реформаторської церкви м. Базель». Зараз виступає як світський колектив, об’єднує в собі і католиків, і протестантів. Це один із найкращих дитячих колективів світу.

Хор хлопчиків на чолі з диригентом Маркусом Тотчбайном об’їздив чи не весь світ. Серед країн, де вони побували з гастролями – Франція, Бельгія, Голландія, Англія, Німеччина, Польща, Росія, США, Угорщина, Фінляндія, Естонія, Австрія, Південна Африка, Бразилія, Італія. За час свого існування колектив брав участь у найбільш престижних музичних фестивалях.

У програмі, з якою колектив виступив в Острозькій академії, – твори композиторів від бароко до сучасності: Шютса, Мендельсона, Брукнера, Швідера, Сутермайстера, Гефті, Ранії, Маєра, Ялті, Дудли, Сисаска та Мозера.