В Острозькій академії втретє розпочалася українсько-білоруська обмінна програма

06 вересня 2012

Цьогоріч третього вересня у Національному університеті «Острозька академія» уже втретє стартувала українсько-білоруська обмінна програма, яка триватиме більше трьох місяців. Нагадаємо, що 2010 року з ініціативи декана економічного факультету Людмили Козак ректором Ігорем Пасічником був підписаний договір із Полєським державним університетом у Пінську (Республіка Білорусь) щодо започаткування такої програми. Відтак, п’ятеро студентів Острозької академії, які навчаються на економічному факультеті будуть опановувати досвід Білорусі в економічній, соціальній, управлінській, освітній та інших сферах, знайомитися із особливостями білоруської культури. Аналогічна кількість білоруських студентів факультету банківської справи Полєського державного університету опановуватимуть українську мову, вивчатимуть досвід функціонування економіки, освіти та культури України.

Студенти-білоруси вивчатимуть в Острозькій академії такі дисципліни, як менеджмент, бухгалтерський облік, теорію фінансів, англійську та німецьку мови, прогнозування соціально-економічних процесів. За їх словами, перші враження від перебування в Україні є незабутніми. Студенти відзначають чуйність людей, з якими їм за цей короткий період довелося поспілкуватися. Крім того, їх надзвичайно вразила архітектура будівлі Острозької академії, академічний парк та мелодії, які лунають замість дзвінків на пари.