Викладачі Острозької академії – переможці щорічного конкурсу «Жінка року»

07 березня 2012

Напередодні Міжнародного жіночого дня органи державної влади Острожчини провели церемонію-вручення призів переможцям щорічного конкурсу «Жінка року — 2012». Цьогоріч уже не вперше серед переможців були і викладачі Національного університету «Острозька академія» — декан факультету романо-германських мов Світлана Новоселецька та завідувач кафедри індоєвропейських мов Інна Ковальчук.

Декан факультету романо-германських мов, кандидат психологічних наук, доцент Світлана Новоселецька отримала нагороду та диплом переможця в номінації «Жінка — активний громадський діяч» . Світлана Володимирівна завжди сповнена ідеями та перебуває у постійному русі. Вона є наставником та порадником усіх студентів факультету романо-германських мов. Її життєве кредо: «Допомагати кожному дією, порадою, поглядом, помішкою...»

Нагороду отримала ще один викладач Національного університету «Острозька академія», завідувач кафедрою індоєвропейських мов, кандидат психологічних наук, доцент Інна Ковальчук. Вона перемогла в номінації «Жінка — працівник освіти» за значний внесок у розвиток сучасної вищої освіти та постійне удосконалення навчального процесу студентів.

Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники та усі студенти Національного університету «Острозька академія» вітають переможниць і бажають їм натхнення та сил для нових ідей.

Викладачі Острозької академії – переможці щорічного конкурсу «Жінка року» Викладачі Острозької академії – переможці щорічного конкурсу «Жінка року»