Острозьку академію відвідали польські краєзнавці

28 червня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 27-28 червня відбулася Міжнародна країнознавча конференція «Європейський культурний простір» за участі відомих краєзнавців та істориків, які представляли 16 міст Республіки Польща.

Гості мали можливість послухати лекцію ректора Острозької академії, професора Ігоря Пасічника на тему: «Князі Острозькі: діяльність на культурних пограниччях».

Під час конференції із доповіддю «Герб власний князів Острозьких» виступив голова Товариства приятелів землі Островецької Збігнєв Пенкала.

Крім цього, учасники відвідали екскурсію Острозькою академією та історико-культурним Заповідником міста Острога.