Острозька академія – у десятці кращих класичних університетів

27 червня 2012

Національний університет «Острозька академія» увійшов в десятку найкращих класичних університетів відповідно до рейтингу, складеного Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту України.

Острозька академія посіла у рейтингу восьму сходинку і стала лідером серед університетів західноукраїнського регіону, випередивши на дві позиції Львівський національний університет імені І. Франка.

До участі в проекті були запрошені всі вищі навчальні заклади ІІІ-IV рівнів акредитації. Для його практичної реалізації розроблено показники діяльності вищого навчального закладу, які характеризують активність університету на міжнародному рівні, якість контингенту студентів, якість науково-педагогічного потенціалу, результативність науково-дослідної й науково-технічної діяльності та ресурсне забезпечення навчального процесу.

За словами ректора Острозької академії Ігоря Пасічника, для такого молодого і водночас найстарішого університету в Україні — це високий показник, адже за невеликий період від моменту свого відродження Острозька академія отримала статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу, увійшла до Європейської асоціації університетів та здобула надзвичайний авторитет не тільки в Україні, а й за кордоном.