Студенти-документознавці перемогли в обласному конкурсі бізнес-планів

21.06.2012

У Рівному 20 червня відбувся фінал обласного конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді, організований відділом у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації спільно з Молодіжним центром праці «Спеціаліст».

За оцінками журі у номінації «Соціальний проект» перемогу здобули студенти спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Національного університету «Острозька академія». Зокрема перше місце посіла студентка Наталія Курилюк за роботу «Своїм курінням ми вбиваємо близьких», друге — Анастасія Сосніна за роботу «День безпеки дітей в Інтернеті» та третє — Світлана Дарда за роботу «Фестиваль соціальних проектів».

Переможці особливу подяку висловлюють старшому викладачеві кафедри документознавства та інформаційної діяльності, кандидату філологічних наук Юлії Масловій за високофахову допомогу у підготовці до конкурсу.

Роботи фіналістів передали на участь у Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді , що організовуватиметься Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

«Приємно, що чергову блискучу перемогу здобули студенти спеціальності документознавства та інформаційної діяльності, продемонструвавши високі знання, аналітичні здібності та креативні можливості. Студенти-третьокурсники плідно працювали над своїми соціальними проектами ще в рамках навчального курсу „Проектний менеджмент“, відтак перемога на обласному конкурсі виявилася досить несподіваною. Заслуговує схвалення те, що фіналісти отримали не лише дипломи, а й щирі переконання у тому, що їхні теоретичні доробки знайдуть своє практичне втілення та реалізацію», — стверджує Юлія Маслова.

Студенти-документознавці перемогли в обласному конкурсі бізнес-планів Студенти-документознавці перемогли в обласному конкурсі бізнес-планів